top of page

Náš příběh

Dubovi.jpg

Jmenujeme se Mirek, Majka a Daník Dubovi.  MILUJEME SVOBODU.

 

Mít možnost volby v jakékoliv situaci je pro nás velmi  důležité. A pestrost života je nám inspirací.

 

Potkali jsme se na Bali v roce 2015. Založili jsem spolu „tak trochu jinou cestovku“ – www.ckmandala.cz , postavili si vlastní vilu v nádherných rýžovištích v centru ostrova.  V centru pro přirozený porod u UBUDU se nám narodil syn Daniel. A v roce 2020 jsme postavili v srdci ostrova komorní centrum regenerace – www.tulus-hati.com

Ve stejném roce nás začali oslovovat naši klienti, kteří tak jako my propadli kouzlu unikátního ostrova Bali, zda bychom jim mohli pomoci zařídit druhý domov v tomto tropickém ráji.

K naší firmě zde v Indonésii jsme si zajistili další licenci na služby v oblasti realitní činnosti a na výstavbu nemovitostí..

Vzhledem k našim vlastním zkušenostem – postavení vlastní vily, postavení resortu, založení firmy a zajištění veškěrých legislativních záležitostí k bezproblémovému životu zde - víme, že jsme schopni poměrně snadno, rychle a za nižžsí ceny, než jsou na trhu nemovitostí, postavit dům snů pro ty, kteří touží po životu na Bali také.

Co považujeme za naprosto nezbytné při našich vlastních projektech je 100% součinnost s místní legislativou, bezpečnost vynaložených prostředků a návratnost investice v co nejrychlejším čase.

 

TO SAMÉ NABÍZÍME I TĚM, KTEŘÍ SI ZDE NA BALI CHTĚJÍ SPLNIT SVŮJ SEN.

Leháro hummock.jpg
bottom of page